Dyplomy 2023

Zuzanna Palińska, Motyw artysty w sztuce – przedstawienie figuralne w technice mieszanej. Dyplom składa się z dwóch prac. Pierwsza z przedstawieniem figuralnym i traktującym o artyście jako istocie bezbronnej odsłaniającej się przed światem w swojej sztuce. Autoportret został wykonany w technice olejnej, zaś serce w technice papier mâché w połączeniu z technikami malarskimi. Druga praca – kolaż – ilustruje serce artysty widziane przez niego samego ale także przez innych, kulturę czy naukę.

Dyplomy 2023

Zuzanna Lewandowska, Literatura a malarstwo – Ilustrowana przemiana Makbeta. Dyplom składa się z dwóch prac z przedstawieniami figuralnym ilustrującymi przemianę Makbeta. Prace zostały wykonane w technice suchej pasteli na kartonie bezkwasowym.

Dyplomy 2023

Aleksandra Cylc, Światło na obrazie. Dyplom składa się z dwóch prac z przedstawieniem figuralnym i traktującym o mocy nadzieji. Pierwsza praca została wykonana jako studium przygotowawcze w technice sangwiny, sepii i pasteli zaś druga w technice olejnej na płótnie.