Realizujemy zadania projektowe w ramach Erasmus+ 

 Miesiąc wrzesień to czas wytężonej pracy nad międzynarodowym projektem o turystyce w ramach Erasmus+. Realizowaliśmy kolejne zadania projektowe – przeprowadzaliśmy wywiady z przedstawicielami branży turystycznej w naszym regionie. Przygotowywaliśmy również broszury informacyjne o zawodach turystycznych, prezentację o branży turystycznej w Polsce i etapach kształcenia w turystyce. Owoce swojej pracy będziemy prezentować w Toledo. Już jutro wylatujemy na kolejne spotkanie międzynarodowe do Hiszpanii, aby wspólnie z partnerami z Niemiec i Hiszpanii pracować nad projektem. 

Dziękujemy bardzo osobom, które pomogły nam w przygotowaniach zadań projektowych i umożliwiły realizację projektu, udzielając wywiadów na temat swojej pracy : p.Mariuszowi Pacholec, szefowi biura przewozowego Merrybusz Sierpca, p. Paulinie Rutkowskiej, szefowej recepcji Hotelu Skansen w Sierpcu oraz p. Justynie Marczak, właścicielce karczmy „Pod złotą rybką „ w Strzygach”.

​Małgorzata Szablewska

Firma transportowa

Recepcja hotelu

Restauracja