Konkurs pod hasłem Ekslibris Książnicy Zamojskiej

Uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Palińska, Martyna Wojciechowska, Marcel Kulwicki, Natalia Rutkowska, Julia Romanowska, Zuzanna Lewandowska, Natalia Jaworska, Marcelina Kucharska, Wiktoria Pacyna wzięli udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Książnicę Zamojską w Zamościu. Konkurs został ogłoszony w związku z przypadającym w tym roku 100-leciem istnienia biblioteki. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów szkół plastycznych z całej Polski. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu jubileuszowego ekslibrisu, wykonanego w klasycznych technologiach grafiki warsztatowej lub za pomocą programów grafiki komputerowej. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali dyplomy z podziękowaniami za swoje zaangażowanie. 

podziekowanie