„Ich bin ein Europӓer” – spotkanie online w ramach projektu Erasmus+

W związku z trwającą na świecie pandemią koronawirusa nie mogliśmy spotkać się w Rypinie z naszymi partnerami z Niemiec, ale spotkaliśmy się w świecie wirtualnym, by realizować nasz projekt o Europie. W czasie dwudniowego spotkania dyskutowaliśmy o przyszłości naszego projektu oraz w grupach tworzyliśmy ankiety o Europie dla naszych uczniów. Powstały trzy wspólne ankiety dla każdego z etapów kształcenia w naszych szkołach. Ankiety zostaną przeprowadzone online wśród polskich i niemieckich uczniów, a wyniki ankiet podsumujemy na czerwcowym spotkaniu w Rypinie. Dzięki zaangażowaniu partnerów nawet w trudnych czasach można tworzyć ciekawe rzeczy!

                                                                                      Małgorzata Szablewska