Licealistki w nagrodę do Chin!

Dwie uczennice Liceum Plastycznego w Rypinie Zuzanna Rutkowska z klasy II LP i Weronika Chyczewska z klasy III LP, w nagrodę za osiągnięcia w minionym roku szkolnym 2018/2019, w dniach od 10 do 23 lipca wyjadą na obóz językowy do Chin.

„Chinese Bridge – Middle School Summer Camp ” to nazwa projektu dla uczniów oraz słuchaczy Confucius Classroom, którzy współpracują z centralą Instytutów Konfucjusza HANBAN. Jego celem jest promowanie wymiany wiedzy między studentami chińskimi i zagranicznymi, a także pogłębienie wiedzy na temat kultury Chin oraz nauka języka. Podczas obozu każdy z uczestników weźmie udział w: kursie językowym, warsztatach chińskiej kultury, doświadczeniach kulturowych, zabawach integracyjnych z chińskimi i zagranicznymi uczniami!

Udział w kursie, zajęciach dodatkowych, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport na terenie Chin są BEZPŁATNE, w ramach stypendium Uniwersytetu Hubei w Wuhanie! Uczestnicy obozu pokrywają jedynie koszty biletów lotniczych, wizy, ubezpieczenia, opłaty administracyjnej oraz swojego kieszonkowego.

Dziewczętom gratulujemy wyjazdu, życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz wielu wrażeń z Państwa Środka!

Mariusz Piotrowski