Drzwi Otwarte 2017

Liceum Plastyczne w Rypinie to już 10 lat tradycji! Od 2007 roku kształcimy młodych, utalentowanych ludzi. Nauka w naszej szkole to inwestycja w przyszłość!

Dnia 23.03.2017r. trzecioklasiści z okolicznych gimnazjów, m.in. Zbójna, Ostrowitego, Osieka,  Skrwilna, Radzik i Świedziebni, podczas drzwi otwartych mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Gimnazjaliści obejrzeli wystawy prac z grafiki, rysunku, malarstwa, fotografii, rzeźby, podstaw projektowania. Mieli również możliwość porozmawiać z ich autorami oraz spróbować swoich sił, uczestnicząc w przygotowanych zadaniach plastycznych. Odwiedzający uzyskali także informacje na temat specjalizacji i specjalności, w których mogą rozwijać swoje umiejętności oraz kryteriów przyjęcia do szkoły i wymagań egzaminacyjnych.

Jeśli jesteście ludźmi z pasją, jeśli chcecie rozwijać swoje zdolności artystyczne i zdobyć zawód, to Liceum Plastyczne w Rypinie jest właśnie dla Was! Zapraszamy!