Spotkania wieczorową porą

 

Ferie to czas, podczas którego szukamy pomysłów na zapewnienie ciekawych i pełnych wrażeń zajęć dla swojego dziecka, aby mogło ono zrelaksować się po ciężkim okresie nauki i przygotować się do kolejnych kilku miesięcy ciężkiej pracy, które zakończą się dopiero końcem roku szkolnego. Rypińskie Liceum Plastyczne, wpisując się w ofertę przygotowanych przez różne instytucje form spędzania ferii w mieście, zorganizowało w dniach 30-31.01.2017r.  trzecią już edycję „Spotkań wieczorową porą” promujących wśród młodzieży rozwój zainteresowań, pasji i talentów. Uczestnicy w czasie zajęć bogatych w ciekawe zadania, pod bacznym okiem nauczyciela grafiki Bożeny Kokoszki – Skockiej, uwalniali swój twórczy potencjał, przygotowując piękne linoryty oraz malując poduszki i torby w technice batiku. Oczywiście nie zabrakło również warsztatów informatycznych pt. „Teoria i praktyka w technice TIMELAPSE” prowadzonych przez nauczyciela informatyki Leszka Pułtuskiego. Efektem tej części zajęć było stworzenie filmiku poklatkowego, w którym wystąpili uczestnicy spotkania: Weronika Gburczyk, Julia Lewandowska, Sandra Suchodolska, Adam Kowalkowski oraz Monika Zielińska.

 

Dziękujemy tym, którzy zechcieli kreatywnie spędzić swój wolny czas i wpisali się w hasło: „Wychowanie przez sztukę”. Zapraszamy za rok!