Nasi uczniowie laureatami międzynarodowego konkursu fotograficznego

Po raz kolejny uczniowie naszego Liceum Plastycznego zostali laureatami Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego pt.: „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, zorganizowanego przez
Dzielnicowy Dom Kultury “Bronowice” w Lublinie.

W tym roku Jury konkursu, w szeregach którego nie zabrakło przedstawicieli lubelskiego środowiska akademickiego nagrodziło pierwszą nagrodą w kategorii wiekowej 18-16 lat Patryka Goryńskiego – ucznia klasy III LP (zdjęcia powyżej). Fotografia Magdaleny Kopczyńskiej z klasy II LP została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, która jest prezentowana w Galerii Krańcowa w Lublinie do dnia 2 lutego 2017 roku (zdjęcie poniżej).

Nasi uczniowie zmierzyli się z autorami aż 375 nadesłanych prac konkursowych.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.